Ковалик смугастий посівний (Agriotes lineatus)

143,00
грн.
Приманка- диспенсер просочений синтетичним аналогом феромону даного шкідника. Запакований у герметичне металізоване саше та приваблює представників тільки цільового виду.
Зберігати у сухому прохолодному місці, захищеному від прямого сонячного проміння. Термін зберігання при температурі 10-15 ° С - 6 місяців. Термін зберігання при температурі 4-6 ° С - 12 місяців. Термін зберігання у морозильній камері при температурі -18 °C – понад 24 місяці.

Один з наймасовіших видів.
Багатоїдний: пошкоджує майже всі с.-г. культури, зокрема: пшеницю, жито, овес, ячмінь, кукурудзу, картоплю, буряк, моркву, цибулю, люцерну, конюшину, томати,також молоді саджанці плодових дерев. Максимальна шкода завдається при поїданні висіяного в ґрунт насіння, пошкодженні сходів, вузла кущіння у злаків, пошкодження корене- та бульбоплодів.
Зимують імаго та личинки. Жуки активні з кінця квітня – початку травня до кінця липня, масовий літ – у другій половині травня – у червні. Період активності жуків 1-2 місяці. Плодючість 75-135, максимально до 200 яєць. Яйця розвиваються 14-30 днів залежно від температури ґрунту. Личинки в залежності від температури та вологості розвиваються від 2 до 4 років. Лялечки розвиваються 2-3 тижні. Повний цикл розвитку генерації триває 4-5 років.
Жуки виходять із ґрунту, прогрітого до 12-13°C. Ведуть потайний спосіб життя, літ слабкий увечері або відразу після заходу сонця. Літ починається при температурі не нижче 21 ° C і вологості 80%. Яйця відкладаються у верхні шари ґрунту невеликими групами у зволожені місця. За нестачі вологи яйця не розвиваються і гинуть.

Моніторинг

Синтетичні феромони та атрактанти використовуємо для залучення комах у пастки.

Завдяки цьому можна визначити наявність, кількість та активність конкретних комах на певній культурі у даний момент часу.

Це дає можливість прорахувати ту стадію життєвого циклу шкідника, що являється більш вразливою до обробок пестицидами.

Все це допоможе приймати своєчасні рішення до того, як шкідники завдадуть значної шкоди.Масовий вилов

Основна мета масового вилову - зловити якнайбільше цільових комах, щоб зменшити їх загальну чисельність.

Шкідників заманюють у пастки, які розміщені у великій кількості на одиниці площі.

Пастки містять атрактант або феромон, а в деяких випадках використовують певний колір, який приваблює комах.