Трогодерма мiнлива (Тrоgоdеrmа variabile)

134,00
грн.
Приманка- диспенсер просочений синтетичним аналогом феромону даного шкідника. Запакований у герметичне металізоване саше та приваблює представників тільки цільового виду.
Зберігати у сухому прохолодному місці, захищеному від прямого сонячного проміння. Термін зберігання при температурі 10-15 ° С - 6 місяців. Термін зберігання при температурі 4-6 ° С - 12 місяців. Термін зберігання у морозильній камері при температурі -18 °C – понад 24 місяці.

Шкодять личинки ,харчуючись різноманітними продуктами, що зберігаються, включаючи злаки, цукерки, борошно, рибне борошно, локшину, сушені спеції, горіхи і корми для домашніх тварин.
Цей шкідник найближчий родич капрового жука, на відміну від якого не входить до списку карантинних організмів, і зустрічається на хлібопереробних підприємствах.

Довжина тіла жука 20-46 мм. Тіло чорно-бурого кольору.Личинка на кінці черевця має характерний пучок рудого волосся.
При оптимальній температурі в 30 °С період, що передує яйцекладці, становить 1-2 дні, яйцекладка – 2-6 днів, інкубаційний період – 5-6 днів, фаза личинки – 20 днів та фаза лялечки – 3-4 дні. Таким чином, повний цикл розвитку становить 30 днів
Середня плодючість 90 яєць, максимальна – 150 яєць. Зимують личинки різного віку. У помірній зоні дають одне, у південних областях – два покоління. За несприятливих умов личинки впадають у діапаузу і можуть обходитися без їжі до трьох років. При цьому вони стають надзвичайно стійкими до дії критичної температури та отрутохімікатів.
Жуки не харчуються. Шкодять личинки.

Моніторинг

Синтетичні феромони та атрактанти використовуємо для залучення комах у пастки.

Завдяки цьому можна визначити наявність, кількість та активність конкретних комах на певній культурі у даний момент часу.

Це дає можливість прорахувати ту стадію життєвого циклу шкідника, що являється більш вразливою до обробок пестицидами.

Все це допоможе приймати своєчасні рішення до того, як шкідники завдадуть значної шкоди.Масовий вилов

Основна мета масового вилову - зловити якнайбільше цільових комах, щоб зменшити їх загальну чисельність.

Шкідників заманюють у пастки, які розміщені у великій кількості на одиниці площі.

Пастки містять атрактант або феромон, а в деяких випадках використовують певний колір, який приваблює комах.