Міль Маньчжурська фруктова (Grapholita inopinata)

130,00
грн.
Приманка- диспенсер просочений синтетичним аналогом феромону даного шкідника. Запакований у герметичне металізоване саше та приваблює представників тільки цільового виду.
Зберігати у сухому прохолодному місці, захищеному від прямого сонячного проміння. Термін зберігання при температурі 10-15 ° С - 6 місяців. Термін зберігання при температурі 4-6 ° С - 12 місяців. Термін зберігання у морозильній камері при температурі -18 °C – понад 24 місяці.

Міль – злісний шкідник дерев яблуні та айви. Гусениці маньчжурської молі, окрім харчування в плодах, можуть пошкоджувати молоді пагони яблунь. Зимує на стадії гусениці в підстилці, рідше – у шпаринах кори.
Невеликий метелик з широкими, майже прямокутними крилами, задній і зовнішній край яких утворюють кут. У стані спокою крила дахоподібно складені уздовж спини. Тіла метеликів темно-сірі.Передні крила покривають сіро-білі лусочки, які утворюють малопомітні поперечні хвилясті смужки по передньому краю крила. Розташування світлих плям на поверхні крил і форма цих плям різні.

Моніторинг

Синтетичні феромони та атрактанти використовуємо для залучення комах у пастки.

Завдяки цьому можна визначити наявність, кількість та активність конкретних комах на певній культурі у даний момент часу.

Це дає можливість прорахувати ту стадію життєвого циклу шкідника, що являється більш вразливою до обробок пестицидами.

Все це допоможе приймати своєчасні рішення до того, як шкідники завдадуть значної шкоди.Масовий вилов

Основна мета масового вилову - зловити якнайбільше цільових комах, щоб зменшити їх загальну чисельність.

Шкідників заманюють у пастки, які розміщені у великій кількості на одиниці площі.

Пастки містять атрактант або феромон, а в деяких випадках використовують певний колір, який приваблює комах.