Хрущак малий борошняний (Tribolium confusum)

134,00
грн.
Приманка- диспенсер просочений синтетичним аналогом феромону даного шкідника. Запакований у герметичне металізоване саше та приваблює представників тільки цільового виду.
Зберігати у сухому прохолодному місці, захищеному від прямого сонячного проміння. Термін зберігання при температурі 10-15 ° С - 6 місяців. Термін зберігання при температурі 4-6 ° С - 12 місяців. Термін зберігання у морозильній камері при температурі -18 °C – понад 24 місяці.

В основному шкідники борошна(сильно заражене борошно має різкий запах та коричневий колір). але також харчуються обробленою квасолею, горіхами, спеціями, шоколадом та фармацевтичними препаратами. Жуки можуть шкодити і цілому зерну.
Жук невеликого розміру, рудуватого кольору, варіює за інтенсивністю від світлих до темних тонів. Небезпечний шкідник борошняних виробництв. Цей вид найбільш поширений у млинових комбінатах.
Малий хрущак блискучий червоно-коричневий.
Яйця білого кольору, короткоовальні, завдовжки близько 0,7 мм.
Личинка сплющена, спочатку білого кольору, до останнього віку стає жовтуватою, довжина тіла 3-7 мм.
Лялечка жовто-біла, зовні схожа на лялечку великого борошняного хрущака, але довжина її трохи більше 3,5 мм.
Самки хрущаків за сприятливих умов здатні відкласти за життя в середньому 300-350, а максимально – до 1000 яєць.
Яйця важко знайти, т.к. вони покриті липкою рідиною, яка швидко збирає він частки борошна і пыли. Розвиток яйця при 25 ° С триває 6-7 днів. Розвиток зародка в яйці припиняється за температури нижче +10 З цикл розвитку у малого борошняного хрущака завершується в середньому протягом 56 діб
Личинки проходять 5-12 линок, перетворюються на лялечку, а потім на жука. Найкраще личинка розвивається у борошні та висівках. При масовому зараженні борошно стає комкуватою. Заражене личинками борошно набуває брудного кольору, поганого запаху, неприємного смаку і в їжу не придатне. Личинки, залежно від температури, розвиваються 20-100 днів.Лялечка. Фаза лялечки при температурі 27 ° С триває близько 10-12 днів. Імаго. Жуки живуть, харчуються і розмножуються до трьох років.
Комахи надзвичайно витривалі до низького вмісту вологи. У розмелених продуктах вони можуть розвиватися за змісту вологи близько 1%.
Малий борошняний хрущак – вид теплолюбний. Навіть за 0 °С живе лише 2-3 дні. Типовий мешканець опалюваних приміщень.

Моніторинг

Синтетичні феромони та атрактанти використовуємо для залучення комах у пастки.

Завдяки цьому можна визначити наявність, кількість та активність конкретних комах на певній культурі у даний момент часу.

Це дає можливість прорахувати ту стадію життєвого циклу шкідника, що являється більш вразливою до обробок пестицидами.

Все це допоможе приймати своєчасні рішення до того, як шкідники завдадуть значної шкоди.Масовий вилов

Основна мета масового вилову - зловити якнайбільше цільових комах, щоб зменшити їх загальну чисельність.

Шкідників заманюють у пастки, які розміщені у великій кількості на одиниці площі.

Пастки містять атрактант або феромон, а в деяких випадках використовують певний колір, який приваблює комах.