Червець Комстока (Pseudococcus comstocki)

126,00
грн.
Приманка- диспенсер просочений синтетичним аналогом феромону даного шкідника. Запакований у герметичне металізоване саше та приваблює представників тільки цільового виду.
Зберігати у сухому прохолодному місці, захищеному від прямого сонячного проміння. Термін зберігання при температурі 10-15 ° С - 6 місяців. Термін зберігання при температурі 4-6 ° С - 12 місяців. Термін зберігання у морозильній камері при температурі -18 °C – понад 24 місяці.

Є широким поліфагом. Найбільш ушкоджені культури: плодові –груша Pyrus communis, P. spp., яблуня Malus domestica, гранат Punica granatum,персик Persica nucipersica, овочеві –буряк Beta vulgaris, морква Daucus sp.,картопля Solanum sp.; шовковиця чорнаMorus nigra, шовковиця біла Morus alba,а також катальпа Catalpa sp., виноградVitis vinifera та інші.
Колонії червця Комстока викликають усихання та відмирання гілок і точок росту, пожовтіння та опадання листя та плодів. При сильному зараженні кормової рослини колоніями червця спостерігається одеревіння, зменшення ваги плодів, погіршення їх смакових якостей. На солодких виділеннях самок поселяється сажистий грибок.Поселяючись у прикореневій частині буряків, моркви, картоплі та інших культур, червець харчується їх соком і знижує врожай.
Самка безкрила, тіло рожевого кольору, овальне, вкрите білим восковим борошнистим нальотом довжиною 2.5-5.5 мм. З боків 17 пар воскових виростів (церкарій). Хвостова пара дорівнює 2/3 довжини тіла. Вусики 8-членикові; 3 пари ніг. Самка відкладає в затишні місця до 300 і більше яєць у білий, пухкий яйцевий мішок (овисак). Відкладання яєць триває кілька днів. Яйце овальне, загострене на одному кінці, світло-жовте, прозоре, вкрите білим восковим нальотом. Личинки мають 3 віки, зовні схожі на самку, але відрізняються розміром тіла та довжиною хвостових виростів.
Зимує червець у стадії яйця на стовбурах дерев, під відсталою корою, у тріщинах парканів, будинків, під опалим листям і в ґрунті навколо зараженої рослини на глибині до 35 см.

Моніторинг

Синтетичні феромони та атрактанти використовуємо для залучення комах у пастки.

Завдяки цьому можна визначити наявність, кількість та активність конкретних комах на певній культурі у даний момент часу.

Це дає можливість прорахувати ту стадію життєвого циклу шкідника, що являється більш вразливою до обробок пестицидами.

Все це допоможе приймати своєчасні рішення до того, як шкідники завдадуть значної шкоди.Масовий вилов

Основна мета масового вилову - зловити якнайбільше цільових комах, щоб зменшити їх загальну чисельність.

Шкідників заманюють у пастки, які розміщені у великій кількості на одиниці площі.

Пастки містять атрактант або феромон, а в деяких випадках використовують певний колір, який приваблює комах.